Hejnice2003 Výsledková listina
    Kategorie  A - chlapci  (1994 a mladší)   Pořadí
S.č. Jméno rok příslušnost  
3. Šifra Radovan 96 HK Lanškroun 1.
4. Němec Tomáš 94 Hejnice 2.
1. Kos Vojta 94 Hejnice 3.
5. Janoušek Martin 95 Hejnice 4.
6. Švarc Martin 94 Yetti Trutnov 5.
2. Burda Matěj 96 Hudy Děčín 6.
    Kategorie  B - chlapci  (1992 - 93)   Pořadí
S.č. Jméno rok příslušnost  
6. Tesař Lukáš 92 Hejnice 1
5. Kašpar Jan 92 Hejnice 2
11. Němec Miroslav 93 Hejnice 3
8. Kučera Roman 93 Top Team Pardubice 4
1. Vachel Jan 92 Hejnice 5
7. Šanda Jakub 93 Gekon Újezd n.L. 6
4. Němeček Petr 92 HK Lanškroun 7
12. Částek Lukáš 93 Hejnice 8
9. Cinert Matěj 92 Top Team Pardubice 9
3. Honzák Radek 92 Yetti Trutnov 10
10. Klempíř Michal 93 Top Team Pardubice 11
2. Kuře Matěj 93 Yetti Trutnov 12
    Kategorie  C - chlapci  (1990 - 91)   Pořadí
S.č. Jméno rok příslušnost  
7. Voplakal Jan 90 Hejnice 1
6. Šifra Martin 91 HK Lanškroun 2
11. Šimůnek Filip 91 Top Team Pardubice 3
3. Macháček Marek 90 Yetti Trutnov 4
12. Pavlíček Jakub 90 Top Team Pardubice 5
10. Novotný Tomáš 91 Top Team Pardubice 6
4. Pecen Ondřej 90 Yetti Trutnov 7
2. Moravec Petr 90 Yetti Trutnov 8
9. Čermák Vojtěch 91 Top Team Pardubice 9
1. Kubálek Martin 90 Liberec 10
5. Kačírek Jan 91 Yetti Trutnov 11
8. Mik Petr 90 HK Lanškroun 12
    Kategorie  D - chlapci  (1988 - 89)   Pořadí
S.č. Jméno rok příslušnost  
3. Honzák Jiří 88 Yetti Trutnov 1
2. Hladík Jan 89 Yetti Trutnov 2
8. Tesař Jan 89 Hejnice 3
4. Skalický Jakub 89 DDM Č.Lípa 4
1. Langer Petr 89 Yetti Trutnov 5
7. Dostál Lukáš 88 Hejnice 5
11. Šosvol Jakub 89 Hejnice 7
5. Vomáčka Martin 89 DDM Č.Lípa 8
6. Záhora Ondřej 88 Liberec 8
10. Lesák Jakub 88 Hejnice 10
9. Herčík Miroslav 87 DDM Větrník 11
    Kategorie  E - chlapci  (1985 - 87)   Pořadí
S.č. Jméno rok příslušnost  
6. Melichar Zdeněk 87 Hejnice 1.
1. Muráň Dalibor 85 Liberec 2.-3.
7. Polišenský Pavel 87 Pustiměř 2.-3.
4. Jedlička Miroslav 87 LPK Prachov 4.
3. Staněk Jaroslav 86 Yetti Trutnov 5.
8. Plzák Jan 87 Top Team Pardubice 6.
2. Volešák Jaroslav 86 DDM Č.Lípa 7.
9. Drahoš Petr 86 Ústí nad Labem 8.
5. Hurta Michal 85 Gekon Újezd n.L. 9.
    Kategorie  A - dívky  (1994 a mladší)   Pořadí
S.č. Jméno rok příslušnost  
1. Vágnerová Anna 94 Jiskra Nový Bor 1.
2. Hoďáková Michaela 94 LK Prachov 2.
    Kategorie  B - dívky  (1992 - 93)   Pořadí
S.č. Jméno rok příslušnost  
5. Pražáková Veronika 93 LK Prachov 1.
4. Kosinová Lucie 93 LK Prachov 2.
3. Fridrichová Katka 92 DDM Č.Lípa 3.
1. Borůvková Michaela 92 Yetti Trutnov 4.
2. Skalická Anna 93 Yetti Trutnov 5.
 
    Kategorie  C - dívky  (1990 - 91)   Pořadí
S.č. Jméno rok příslušnost  
7. Kolouchová Barbora 91 HOM Alpin IV 1
10. Šandová Debora 90 Gekon Újezd n.Lesy 2
1. Máchová Nela 91 LK Prachov 2
5. Mrštíková Veronika 90 Yetti Trutnov 4
2. Burdová Adéla 91 Hudy Děčín 5
6. Hančová Jana 90 Yetti Trutnov 6
8. Skalická Viola 90 DDM Č.Lípa 6
9. Jirků Jana 90 Jiskra Nový Bor 6
3. Gaborčáková Martina 91 Yetti Trutnov 9
4. Semeráková Dagmar 90 Yetti Trutnov 10
    Kategorie  D - dívky  (1988 - 89)   Pořadí
S.č. Jméno rok příslušnost  
4. Dupalová Dominika 88 HOM Alpin IV 1.
1. Štrajtová Monika 89 Hudy Děčín 2.
3. Pecenová Zuzana 88 Yetti Trutnov 3.
2. Záhorová Kateřina 89 Oddíl 450 Liberce 4.
    Kategorie  E - dívky  (1985 -87)   Pořadí
S.č. Jméno rok příslušnost  
4. Tomášková Bohuslava 87 Pustiměř 1.
1. Borůvková Katka 87 Yetti Trutnov 2.
2. Borůvková Lenka 86 Yetti Trutnov 3.
3. Řepková Ludmila 87 DDM Větrník 4.